XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA

10.11.2019.

Chcemy dziękować dziś Bogu za kolejny tydzień naszego życia, za Jego opiekę nad nami i każde dobro, którego doświadczyliśmy i które dokonało się przez nasze działanie. Pragniemy jednocześnie napełniać nasze serca Bożym Duchem, aby przygotowywać się na to najważniejsze spotkanie z Chrystusem, gdy dobiegnie końca nasze doczesne życie.

1) Jutro, 11 listopada, będziemy obchodzić 101. Rocznicę odzyskania niepodległości. W intencji naszej Ojczyzny będziemy się modlić podczas Mszy świętej wieczornej. Zapraszam.

2) Przypominam, że od wczoraj wróciliśmy do stałego cyklu odprawiania Mszy świętych:

- poniedziałek, środa i piątek o godz. 18.00,

- wtorek, czwartek i sobota o godz. 6.30.

3) W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy po Mszy świętej. Różaniec przed Mszą świętą poprowadzi Róża pani Haliny Staszczyk.

4) W najbliższy, trzeci piątek miesiąca zapraszam na Koronkę do Bożego Miłosierdzia na godzinę 17.40.

5) W przyszłą niedzielę będziemy zbierać ofiary na fundusz inwestycyjny naszej parafii. Pragnę z góry podziękować za wyrozumiałość i za wszystkie złożone ofiary.

6) Bóg zapłać mieszkańcom Wilczkowic z ulic: Starowiejskiej, Rączki i Łąkowej, którzy przyszli by zadbać o naszą świątynię w ubiegłym tygodniu i złożyli ofiary na kwiaty i dekoracje. W tym tygodniu proszę o sprzątanie parafian z Wilczkowic, z ulicy Kolonia od numeru 1 do 27.

Niech Boże błogosławieństwo towarzyszy nam przez cały tydzień.