PROBOSZCZOWIE

  • Ks. Franciszek GRYGA – administrator, 25 marzec1951 – l wrzesień 1952
  • Ks. Ignacy BARAN – proboszcz, 2 wrzesień 1952 –19 maj 1968
  • Ks. Tadeusz TOPA – proboszcz, styczeń 1967 – listopad 1976
  • Ks. Ludwik WĄCHAL – proboszcz, grudzień 1976 – 7 czerwiec 1983
  • Ks. Stanisław KOZIANA – proboszcz, od stycznia 1983 – 26 VIII 2016
  • ks. Lech KALINOWSKI - administrator z dniem 27 VIII 2016 -

 

WIKARIUSZE I ODBYWAJĄCY PRAKTYKI

  • Ks. Eugeniusz KOWALCZYK – wikariusz, listopad 1965
  • Diakon Michał MRZYGŁÓD – roczna praktyka duszpasterska, 2001 – 2002
  • Diakon Łukasz KUBAS – roczna praktyka duszpasterska, 2003 – 2004
  • Alumn Marcin POMPER – miesięczna praktyka duszpasterska, 2003
  • Alumn Bogusław SZWANDA– miesięczna praktyka duszpasterska, 2004
  • Ks. Rafał DENDYS – wikariusz, 2004 – 2008
  • Ks. Andrzej FOLTYN – wikariusz, 2008 – 2012
  • Ks. Mariusz JAGOSZ – wikariusz, 2012 –2015
  • Ks. Jerzy Gibas - wikariusz, wrzesień 2015