Intencje mszalne

24.05.

Zesłanie Ducha Św.

8.00

1) † Wojciech i Marianna Pasternak, Stanisław i Zofia Marusza z s. Włodzimierzem
2) † Waleria i Karol Parysz z dziećmi i rodzicami

10.00

1) 18 rocz. ur. Krzysztofa Czopek, Msza dziękczynna z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże. Roczek Emila Gałuszki
2) Za parafian

12.00

W INTENCJI DZIECI PIERWSZOKOMUNIJNYCH – o Boże błogosławieństwo

17.00

† Mieczysława i Zenon Mączewski z rodzicami oraz Józef i Agnieszka Bańczyk z synem Eugeniuszem

25.05.
Poniedziałek

18.00

1) † Tadeusz Jekiełek, od szwagierki Marii Mrzygłód i rodziny Wypasek
2) † Tadeusz Jekiełek, od chrześniaka Adama z żoną i dziećmi
3) † Waldemar Domżał, od siostrzenicy Darii

26.05.

Wtorek

17.00

1) † Edward Mysiura, od syna Jerzego z żoną i s. Rafałem
2) † Edward Mysiura, od wnuczki Izabeli

18.00

1) † Franciszek Nowak, od Wiesława Szczur
2) † Franciszek Nowak, od Zofii i Albina Lasatowicz

27.05.

Środa

17.00

1) † Waldemar Domżał, od siostrzeńca Łukasza z ż. Olą i c. Marysią
2) † Waldemar Domżał, od rodziny Kusaków
3) † Waldemar Domżał, od Bractwa św. Barbary przy Parafii Przenajśw. Trójcy w Rajsku

18.00

1) † Edward Mysiura, od siostry Stanisławy
2) † Franciszek Kulka z s. Kazimierzem
3) † Danuta i Mieczysław Jasiński

28.05.

Czwartek

17.00

1) † Waldemar Domżał, od sąsiadów Jolanty i Marka
2) † Waldemar Domżał, od Heleny i Zdzisława Domżał

18.00

1) † Edward Mysiura, od chrześniaka Zbigniewa Stanclik z rodziną
2) † Stanisław Andruszko

29.05.

Piątek

17.00

1) † Edward Mysiura, od chrześnicy Katarzyny Stanclik
2) † Edward Mysiura, od chrześniaka Tadeusza z rodziną

18.00

1) † Wiktoria i Rudolf Łukawski z synem Zbigniewem
2) † Adela i Józef Bęgziak

30.05.

Sobota

17.00

1) † Edward Mysiura, od Józefy Zając oraz Marii i Andrzeja Kalika z rodziną
2) † Edward Mysiura, od chrześniaka Bogusława z rodziną

18.00

1) † Franciszek Nowak, od pracowników apteki „Arnika”
2) † Kazimierz Rakoczy z rodzicami

31.05.

Trójcy Przenajśw.

8.00

1) † Anna i Franciszek Kulczyk
2) Za parafian

10.00

1) † Edward Baścik, 4 rocznica śmierci
2) † Genowefa Ledwoń i zmarłe członkinie z Róży Marii Sobeckiej

12.00

W intencji klas III SP – rocznica I Komunii

17.00

† Marian Waliczek