Intencje mszalne

29.06 - Pn

18.00

Śp. Zbigniew Ryszka

30.06 - W

6.30

Śp. Bronisława Cwynar, od siostry Anny Czechowicz

01.07.
 Środa
17.00
18.00
Śp. Eugeniusz Gawlik, Msza od mamy Genowefy Gawlik
Śp. Sylwester i Elżbieta Urbańczyk

02.07 - Cz

6.30

Śp. Anna Sporysz z mężem Janem

03.07 - Pt

18.00

Śp. Barbara i Stanisław Chwierut z rodzicami oraz synami: Bronisławem i Henrykiem

04.07 - S

14.00

Za Nowożeńców

18.00

Śp. Czesław i Józefa Kawa

05.07.

Niedziela

8.00

Śp.  Walentyna i Julian Majerski

10.00

Śp. Czesława Stawowczyk
Za parafian

17.00

Śp. Tomasz Łukawski z żoną Marią oraz synami: Rudolfem, Józefem i Sylwestrem

06.07 - Pn

18.00

1 rocz. śmierci Anny Stachura, Msza od córki Barbary z rodziną

07.07 - W

6.30

Śp.  Julian Domżał, rocz. śmierci

08.07.
 Środa
17.00
18.00
Śp. Rozalia i Albin Błazenek
Śp. Sylwester i Julian Niedziela z żonami

09.07 - Cz

6.30

Śp. Eugeniusz Gawlik, Msza od brata Franciszka z rodziną

10.07 - Pt

18.00

Śp. Stanisław i Joanna Matyszkiewicz

11.07 - S

6.30

Śp. Józefa Gałuszka

12.07.

Niedziela

8.00

Śp. Maria Żmudka, 1 rocz. śmierci, od córki Jolanty z mężem

10.00

Śp. Stanisław Więcław, 1 rocz. śmierci, Msza od żony Alicji
Za parafian

17.00

Śp. Józef Kózka, 3 rocz. śmierci, z rodzicami

13.07 - Pn

18.00

Śp. Józef Halski z żoną Stefanią i córką Józefą

14.07 - W

6.30

Śp. Małgorzata Toczek

15.07.
Środa
17.00
18.00
Śp. Bronisława Sowińska
Śp. Jan Walus, rocz. śmierci

16.07 - Cz

6.30

Śp. Marian Rakoczy z rodzicami

17.07 - Pt

18.00

Śp. Józef Noworyta, rocz. śmierci

18.07 - S

6.30

1 rocz. śmierci Juliana Kamińskiego, Msza ofiarowana od żony

19.07.

Niedziela

8.00

Śp. Władysława i Bronisław Sporysz
Za parafian

10.00

1) 75 r. ur. Zofii, Msza dziękczynna z prośbą o zdrowie i błog. Boże
2) Chrzty i roczki

17.00

Śp. Jan i Maria Harmata

20.07 - Pn

18.00

Śp. Franciszek Ledwoń z synową Anną

21.07 -W

6.30

Śp. Józef Byrski, 2 rocz. śmierci

22.07.
Środa
17.00
18.00
Śp. Eugeniusz Gawlik, Msza od córki Wioletty z rodziną
Śp. Franciszek Polak z żoną Heleną, od chrześniaka Ryszarda z rodziną

23.07 - Cz

6.30

Śp. Henryka Wykręt, od synów z Pauliną

24.07 - Pt

18.00

Śp. Teofil i Józefa Jarosz

25.07 - S

6.30

Śp. Jakub i Julianna Kubisty z synami

26.07.

Niedziela

8.00

Śp. Anna i Józef Greczner

10.00

Śp. Józefa i Julian Cena
Za parafian

17.00

Śp. Krzysztof Łysek, z racji imienin

27.07 - Pn

18.00

Śp. Stanisław Waligóra

28.07 - W

6.30

Śp. Władysław Leśniak, 5 rocz. śmierci

29.07.
Środa
17.00
18.00
Śp. Eugeniusz Gawlik, Msza od córki Reginy i wnuczka Damiana
Śp. Anna Gałuszka z mężem Józefem

30.07 - Cz

6.30

Śp. Tadeusz Kała, 5 rocz. śmierci, od teściowej z rodziną

31.07 - Pt

18.00

Śp. Anna i Franciszek Domżał z dziećmi

01.08 - S

18.00

Śp. Henryk Ciągała z rodzicami

02.08.

Niedziela

8.00

Śp. Józefa Zając, rocz. śmierci
Za parafian

10.00

1) 18 rocz. urodzin Kamila
2) 18 rocz. urodzin Jakuba Ledwonia

17.00

Za zmarłych z rodziny Stanclik i Pustelnik